CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Vzory (průvodních) motivačních dopisů

 

Anglický dopis

26 April 1999

Dear Mrs XXX,

I am writing to apply for the position of Customer Service Manager which was advertised last week in the Financial Times. Though I am employed at present, I would particularly welcome the chance to work for your company because I am very interested in the field in which TECHPRODUCTS plc works.

As you will notice on my enclosed curriculum vitae, the job you are offering matches my personal and professional interests. I am sure that my understanding of customers' needs and expectations would be relevant to the position as well as my sense of humour and reliability.

I would be pleased to discuss my curriculum vitae with you at an interview. Please, do not hesitate to contact me if you require further information. I am looking forward to hearing from you.

Yours sincerely,

NAME (signature)

Český dopis

Adresa společnosti:

Datum:

Věc : pozice, na kterou se hlásíte

Vážení, reaguji na váš inzerát /vaši nabídku/ uveřejněnou v ………………, ve které hledáte …………… pro ……………… oddělení ve vaší společnosti ……………… . Po posouzení uveřejněných požadavků na danou pozici ……………., předpokládám, že bych mohl(a) být vhodnou/ným kandidátkou/em.

Doufám, že mi bude poskytnuta příležitost setkat se s Vámi a prodiskutovat další podrobnosti a upřesnit si vaše požadavky. V případě vašeho zájmu mě laskavě kontaktujte na telefonním čísle…………… nebo na e-mailové adrese …………………………

Děkuji Vám za vaši ochotu a těším se na osobní setkání.

S pozdravem,

Podpis

Vaše jméno

Vaše kontaktní adresa

Přílohy : Životopis, popř. pracovní posudek od předešlého zaměstnavatele, výpis z rejstříku trestů atd.

 

Žádost o místo ……………………

Vážení (Vážaný pane, Vážená paní),

dovoluji si touto cestou žádat o místo …………………………inzerované 25.7. 2004 na internetovém pracovním portále CV-Online (www.cvonline.cz) Vaší společností. Má profesní orientace je zaměřená na lidské zdroje a jejich řízení. Již při studiu na univerzitě jsem se začal orientovat na tento obor a má diplomová práce na téma Personální řízení v podniku byla oceněna jako nejlepší v ročníku a některé mé návrhy byly aplikovány ve společnosti I. Česká výrobní, a.s, kde jsem posléze nastoupil jako personalista. Mé zkušenosti však nejsou pouze z pozice zaměstnance, ale mám i zkušenosti poradce. Již pátým rokem podnikám v oblasti personálního poradenství a mými klienty jsou firmy jako například PhillipNoris, Bekra LTd. (referenční list předložím při osobním pohovoru).

Domnívám se, že mé znalosti a zkušenosti odpovídají požadavkům na výše uvedenou pozici a v případě Vašeho zájmu se velmi rád dostavím na osobní pohovor.

S pozdravem


(ID 48)
oznámkovat54321
28.2.2007  •  zobrazeno32038x  •  hlasovalo578  •  hodnocení2,72