CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Udělám správné rozhodnutí, odjed za prací do zahraničí nebo hledat svojí vlastní cestu?

 

Měli bychom přijmout zodpovědnost za současný stav, protože je výsledkem našeho dosavadního života a jen my samy ho můžeme změnit. Určitě doporučuji práci v zahraničí, nové zkušenosti, zážitky, jazyk atd…  Otázka je-li cesta a útěk do zahraničí jsou tou správnou volbou pro nás samotné? Neoddalujeme-li jen to že naše životní cesta nás vede k dalšímu a hlubšímu poznání nás samotných, co jsme, k čemu máme předpoklady, vlohy, co máme rádi a co bychom chtěli dělat, abychom byli spokojeni a to nejenom pracovně.

Udělejme si chvilku zamýšlení a zhodnocení co je pro nás dobré a co opravdu chceme. Každá špatná věc co se nám stane není náhoda a proto využijme možností , které se nám otvírají.

Poznejme nejdříve sami sebe a hledejme odpověď uvnitř, co chceme, co nás vlastně vždycky bavilo, jen jsme to zapomněli, protože jsme museli vydělat peníze a odevzdali svůj čas a energii někomu jinému.

 

Zde je jen pár doporučení:

Cítíš se hrozně, jsi smutný, nevíš kudy kam, je naprosto normální, ale na druhou stranu pokud by se tohle nestalo, nikdy bychom se nezamysleli nad svým životem a jestli je vše pořádku, zdali je naše životní nebo pracovní cesta je ta správná?

Místo pročítání volných pracovních pozic a hledání práce bez cíle, jen protože nevím, co bude dál.

Zajdi si třeba zasportovat, zaběhat, odreagovat, ukliď, pomoc známým nebo rodině. Manuální práce prospívá. Uklidni svoji mysl a vzpomeň si, co je práce která tě naplňuje. Poznej nejdříve sám sebe a své vlohy a předpoklady které máš a které jsi vždycky měl. Protože pokud něco umíš, znáš a zlepšuješ se vtom tak tě to i baví ne? A pracovní cesta je ta která nás naplňuje, baví, a pokud je ta správná vždycky přijdou ty správné náhody, které nás zavedou správně.  

Udělej si testy osobnosti, jaký jsi typ člověka a jaká je pro tebe vhodná práce.

 


(ID 654)
oznámkovat54321
2.1.2021  •  zobrazeno15502x  •  hlasovalo31  •  hodnocení2,06