CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Brigády přímo na Váš email aneb vždy čerstvé informace o práci v zahraničí

 

 

Aktuální brigády přímo na Váš email

S končící zimou stále více studentů začíná myslet na léto a na prázdniny a tak není divu, že se výrazně zvýšil počet zájemců o studentské brigády. Nejen díky změnám v legislativě je poptávka po brigádách ze strany studentů mnohem větší, než nabídka ze strany firem. A právě v této době Vám pomocnou ruku podá portál Vzdělání.CZ (www.vzdelani.cz) a jeho sekce Brigády pro studenty (http://brigady.vzdelani.cz).
Rostoucí návštěvnost sekce se studentskými brigádami portálu vzdělání.CZ svědčí mimo jiné o tom, že zájem 
o brigády je v tomto období opravdu obrovský. "Co nás však těší, je, že se mladí lidé na stránky portálu Vzdělání.CZ vrací", říká Ing. Přichystal z portálu Vzdělání.CZ. Motivuje je k tomu pravděpodobně nejen množství nových inzerátů, které přibývají každý den, ale hlavně jedinečný systém, díky němuž mají studenti možnost nechat si posílat upozornění no nové inzeráty na email.
"Systém upozorňování je jednoduchý", říká Ing. Přichystal a dodává: "Umožňuje však studentům nastavit si službu tak, aby dostávali upozornění skutečně jen na zajímavé inzeráty. Každý má možnost vybrat si z 18 různých sekcí
a ze 14 krajů a mu pak zašleme mailu s přehledem všech nových inzerátů, které se za posledních 24 hodin objevily ve vybraných sekcích a krajích. V emailu s upozorněním Vám přijde nejen informace o počtu nových brigád, které odpovídají vašemu výběru, ale i jejich úplný seznam, kde se dozvíte zaměstnavatele a název nabízené práce. 
U každé pozice je pak přímý odkaz na stránku s příslušným inzerátem na portálu Vzdělání.CZ, takže inzerát, který vás zaujme, nemusíte zdlouhavě hledat.".
Zeptali jsme se pana Přichystala, o co mají studenti největší zájem: "Velký zájem je v posledních měsících zejména 
o práci v zahraničí, au-pair pobyty, práci pro modelky, hostesky a promotéry, ale i o práci v administrativě, práci 
s počítačem včetně programování a možnosti výdělku přes internet".
O oblibě služby, která informuje registrované návštěvníky portálu Vzdělání.CZ o novinkách v sekci Brigády pro studenty svědčí více než tisícovka rozeslaných upozornění denně. Věříme proto, že i v těchto dnech je možné najít si zajímavou brigádu na prázdniny a když už budete hledat, doporučujeme podívat se na Vzdělání.CZ!

 

 


(ID 499)
oznámkovat54321
27.2.2008  •  zobrazeno5043x  •  hlasovalo19  •  hodnocení2,42