CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Volání v Anglii a jak ušetřit,když mám práci v zahraničí

 

Chceš ušetřit za telefonování v UK ? Často voláš do ČR ... exkluzivní rady

Pokdud chceš zaslat bezplatnou free sms z webu do UK klikni na:

http://uk2numbers.co.uk/

http://0870.uk2numbers.co.uk/

Pokd už jste někdy byly v zahraničí delší dobu asi víte, že je dobré vědět jaká telefoní karta je pro Vás nejvýhodnější. Smozřejmě je pro ty z Vás co se neobejdou bez telefoních hovorů.

V UK exituje stovky telefoních karet. Mnohdy je těžké se orientovat a vybrat správnou pro to nejvýhodnější volání do zvolené destinace. Právě proto se podívejte na 1stphonecards.com kde si můžete najít a porovnat v databázi růzé tel. karty.

Na co si dát při ceně za hovor pozor?

Pokud budete volat z mobilu počítejte, že cena hovoru se zvětší o cenu  za hovor jenž platíte mobil. operátorovi. Proto je nejvýhodnější volet z pevné linky v bytě. Pokud budete volat z veřejného tel. automatu cena bude rovněž vysoká, protože je velmi často účtován příplatek až třeba 25p za minutu hovoru. Hovor v délce 1 min do ČR s tel. kartou Vás může stát 2p.

Kde karty zakoupíte?

Nečastěji ve větších městech a to ve obchodech s novinami a v blízkosti turistických míst atd. Rovněž můžete nějaké karty koupit třeba i na poště. Nebo si kartu kupte přímo přes internet. Po zaplacení platební kartou Vám přijde na email jen číslo karty a číslo jenž musíte volat. Po vytočení čísla zadáte číslo karty a následně číslo kam chcete volat a telefonujete levněji.

Nekonečná karta za 40 nebo 20 nebo 5 Liber : Telefonujete velmi dlouho ? Bydlí Vás v bytě více, pak se můžete složit a zakoupit neomezenou tel. kartu. Kartou lze volat pouze ze zaregistrovaného čísla. To je číslo z kterého jste kartu poprvé použily. Dále hovor musí být dlouhý max. 1 hodninu. Pak musíte číslo vytočit znovu. Lze volat pouze do vybraných destinací cca. 50 zemí a většinou pouze na pevné linky a né na mobilní čísla. Za 20 Liber získáte tel. kartu s platností 12 dní a za 40 Liber máte kartu na celý měsíc. Víve informací na 1stphonecards.com

V poslední době se objevil nový způsob jak volat téměř nejlevněji bez nutnosti koupě tel. karet. Pouze vytočíte spec. číslo. Toto číslo je účtováno třeba tak jako když voláte místní hovor. Podívejte se na www.telediscounts.co.uk ! Do ČR tak můžete mimo špičku a o víkendech volat na penou linku za 1 penci. Na mobil za 15p. Stačí vytočit 0845 2 422 422. Pak zadáte číslo kam chcete volat a je to. Pro volání na mobil 091 150 11 150.  

Tajemství levných hovorů na mobil z UK Pokud chcete ušetřit a potřebujete volat do ČR na mobil známe způsob jak volat na mobil do ČR z pevné linky za 1.5p za minutu. Levněji než když voláte z ČR na mobil.  Pro přesné info nám pište na info@novyzeland.co.nz  Tyto informace podáváme pouze na požádání.


(ID 7)
oznámkovat54321
4.2.2005  •  zobrazeno9254x  •  hlasovalo1230  •  hodnocení3,00