CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Technologický inkubátor a AJOB.cz

V roce 2005 vstoupila společnost AJOB.CZ do Technologického inkubátoru s myšlenkou pokusit se zkombinovat služby personální agentury s informačně-pracovním serverem, který by zájemcům zprostředkovával práci v zahraničí.

Zmíněný projekt jsme úspěšně uvedli do chodu, ba co víc, společnost AJOB.CZ svůj původní záměr neustále rozvíjí. Při vstupu do technologického inkubátoru měla společnost jednoho zaměstnance, který provozoval veškerou agendu. V současné době má společnost zaměstnanců šest, přičemž přibývá i nových projektů. AJOB.CZ odchází z technologického inkubátoru VUT jako úspěšná společnost, která dokázala za poslední rok svůj roční obrat zdvojnásobit.

Vytvořili jsme pracovní programy pro studenty v zahraničí, které se těší velké oblibě. Tyto programy umožňují legálně pracovat lidem z ČR, SR a nově i z Kolumbie v zábavních parcích, na farmách, v hotelových komplexech či rekreačních střediscích v zemích, jako je Velká Británie, Irsko, USA, Řecko atd.

Zprostředkováváme pracovní pozice jak pro studenty tak pro ostatní - s praxí v oboru i bez. Jedná se převážně o práce řidičů, automechaniků, skladníků, pozice kuchařů, šéfkuchařů a pomocných asistentů, různé řemeslné práce a za zmínku stojí také práce pečovatelek.

Naším nejnovějším projektem z konce roku 2006 je otevření nové pobočky v Kolumbii, která si dala za cíl zprostředkovávat práce au-pair, work and travel USA a organizaci studijních pobytů ve Velké Británii pro Kolumbijce.

Tento rapidní rozvoj přinesl společnosti AJOB.CZ řadu spokojených zákazníků, kteří se na nás opakovaně obracejí. Budeme rádi, pokud našich služeb využijete i Vy.

Technologickému inkubátoru bychom touto cestou rádi poděkovali za důvěru a nespornou pomoc, kterou náš projekt ve svém zrodu potřeboval. AJOB.cz
 


(ID 45)
oznámkovat54321
8.1.2007  •  zobrazeno4079x  •  hlasovalo174  •  hodnocení2,93