CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Jak získat zajímavou pracovní pozici? Na co pamatovat při hledání práce v zahraničí.

 

  Pohovor v ČR, ještě před odjezdem a definitivním rozhodnutí!

 

Pracovat v zahraničí by v dnešní době chtěla většina mladých lidí. Základním požadavkem je komunikativní znalost angličtiny. Pobytem a prací v cizí zemi by si ji naopak chtěli ještě zdokonalit. Jsou si dobře vědomi toho, že pracovní pobyt v zahraničí není jen položka v jejich životopise, ale především poznání nových možností.
Jak si ovšem nalézt vhodnou práci? Možností je více, můžeme se pokusit zařídit si všechno sami. Tato varianta ovšem vyžaduje značné úsilí, nasazení a bude stát obrovské množství času a práce. A výsledek zůstává přinejmenším nejistý…
Snadnější je obrátit se přímo na nějakou personální agenturu, která už má vybudované kontakty v zahraničí, svůj okruh zahraničních partnerů a má zkušenosti v této oblasti. Nabídka je v současné době široká a je těžké si vybrat správně. A jak také poznat, která agentura je nejvhodnější. I dnes se ještě najdou agentury, které Vás mohou podvést. Rozhodně neplaťte nic dopředu. Například agentura IRSKO, která již roky prodává pouze registrace, byla již v televizi a stále existuje.
Co lze považovat za zajímavou nabídku práce? Pohovor s budoucím zaměstnavatelem ještě před odjezdem z ČR! Právě takovouto možnost nabízí v této době agentura AJOB.cz, která hledá pracovníky do zábavních center a parků po celé Velké Británii.
Pohovorem v ČR můžete jako zájemce získat zajímavou pracovní pozici v Anglii. Setkáte se přímo s britským zaměstnavatelem, vytvoříte si přesnou představu o dané práci, vyjasníte si vzájemné požadavky a hlavně – v případě úspěchu získáte pracovní místo ještě před odjezdem z ČR.
Pak už na Vás čekají pouze nové zážitky a zkušenosti, realita, která stále ještě zůstává pro mnoho lidí pouhým snem.

 

 


(ID 37)
oznámkovat54321
17.1.2009  •  zobrazeno13857x  •  hlasovalo1179  •  hodnocení2,99