CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Nabídka práce, nabídky práce brigády v zahraničí - Skladníci/-ce do textilního skladu- NEWCASTLE under LYME

(ID 985)

Skladníci/-ce do textilního skladu- NEWCASTLE under LYME

Velká Británie    CZK / měsíc  ()

pracovní poměr

plný úvazek

praxe

< 1 měsíc/žádná

jazyky

angličtina - začátečník

Popis práce

Lokalita:

NEWCASTLE under LYME, Anglie

Plat:

£1,000 - £1,200 hrubého měsíčně

Denní směna: £6,50 /hod.

Noční směna: £7,00 /hod.

Odlet:

Odlety v průběžně  z Prahy do Manchesteru

Nástup:

Tréning při provozu druhý den po příletu

 Náplň práce:

Skladníci/-ce do moderního textilního skladu. Práce zahrnuje všeobecné skladové povinnosti, vychystávání, balení a skládání zboží.

- vyzdvihnutí určeného zboží dle objednávky

- balení oděvu, módních doplňků a bižuterie do plastových sáčků a krabic.

- etiketování, kompletizace objednávky, příprava na vyskladnění

- práce s ručním skenerem a s PC (vkládání dat)

- kontrola kvalit,  kontrola skladu atd.

- pracuje se na 12 hodinové směny

Požadujeme:

Anglický jazyk – základy podmínkou

Praxe na obdobné pozici výhodou

Zaslat životopis

Nabízíme:

Ubytování:

Po příletu hradíte £255, částka zahrnuje nájem na 2 týdny, tj. £130 včetně energie, vratná záloha £75, administrativní poplatek £50 realitní kanceláři

MOŽNOST VYUŽITÍ PŮJČKY ZE STRANY ZAMĚSTNAVATELE NA UBYTOVÁNÍ - sníží se vám tak prvotní náklady.

Hrazené sociální a zdravotní zaměstnavatelem dle platné legislativy

Zajištěná uniforma zaměstnavatelem, zaměstnanec je povinen si přinést obuv s vystuženou špicí a černé kalhoty.

Placená dovolená 28 dní za rok

K dispozici kantína s teplým a studeným jídlem 24hod denně!

V případě zájmu zašlete životopis na cz@universalconsulting.sk  a DO PŘEDMĚTU UVEĎTE Skladníci/-ce do textilného skladu- NEWCASTLE under LYME

Ubytování

Požadavky na uchazeče

Ostatní

Přihlásit se a odpovědět

E-mail Heslo

Vyplnění našeho CV a zaregistrování Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu Vámi vypracovanbého CV a automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail.

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Přeji si pouze odpovědět bez přihlášení