CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Nabídka práce, nabídky práce brigády v zahraničí - Skladníci/ce do skladu s kosmetickým a drogistickým zbožím - práce v Anglii

pracovní poměr

plný úvazek

praxe

< 1 měsíc/žádná

jazyky

angličtina - mírně pokročilý

Popis práce

  Európa, Veľká Británia
Zamestnávateľ Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1964, kedy bola založená prvá predajňa. V súčasnosti táto sieť predajní vlastní okolo 850 pobočiek po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny. Pre tento konkrétny sklad sme mali viac ako 100 našich uchádzačov, ktorí v roku 2014 vycestovali za prácou do Dunstable.
Miesto práce Luton /Dunstable/, Veľká Británia
Popis práce

Hľadáme šikovných pracovníkov s komunikatívnou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Hlavná náplň práce:

  • vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému – hands free
  • možná práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
  • práca s ručným skenerom (picking)
  • práca na zmeny: ranná 06:00 – 14:00, poobedná 14:00 – 22:00 alebo nočná 22:00 – 06:00
  • možné nadčasy – záleží od objednávok
  • možnosť dlhodobej práce
  • zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
  • zaškolenie na LLOP vozíky do 2-3 týždňov po nástupe do práce

Práca_v_Anglicku_sklad_Dunstable_Luton_Universal_Consulting

Plat
  • denná zmena od 7,20 GBP/h. v hrubom, po odpracovaní 36,5 hodiny sa mzda zvyšuje na 9,60 GBP
  • nočná zmena od  8,50 GBP/h. v hrubom, po odpracovaní 36,5 hodiny sa mzda zvyšuje na 11,33 GBP
Nástup do práce
  • 23.05.2016, 30.05.2016, 06.06.2016
Dĺžka zamestnania
  • práca na dobu neurčitú
Ubytovanie
  • zabezpečené cez ubytovacieho agenta, s ktorým zamestnávateľ spolupracuje, v domoch /tzv.share-house/, kde bývajú 5 – 6 ľudia so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a prípadne obývačkou alebo záhradou. Domy majú jednoduché zariadenie /šporák, chladnička, posteľ, skriňa…/
  • hradíte si sami – počiatočný jednorazový náklad po prílete do Anglicka – 310 GBP, ktorý zahŕňa nájomné za 1 týždeň 70 GBP a jednorazový poplatok za administratívu a služby 100 GBP, depozit 140 GBP. Následne platíte už len nájomné 70 GBP/týždeň vrátane energií.
Strava
  • zabezpečuje si uchádzač samostatne
Poistenie
  • hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy
Požiadavky
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (treba prejsť jednoduchým telefonickým pohovorom)
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, dobrá fyzická kondícia
  • skúsenoť s riadením LLOP alebo auta, výhodou
  • flexibilita a schopnosť dodržiavať stanovené ciele
  • výhodou je predchádzajúca prax na pozícii Warehouse Operative
Iné výhody
  • možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
  • časť nákladov je možné uhradiť na splátky (na vyhlásenie ručiteľa)
  • príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
  • asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
  • pri podpise zmlúv máte konkrétne informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné vybaviť si pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce…/, ako aj možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácii v krajine a pod….
Ďalšie informácie
  •  zariadime všetky formality spojené s Vašou žiadosťou o prácu (prezentácia životopisu, vyplníme všetky formuláre a registrácie u zamestnávateľa)
  •  pomôžeme Vám s dopravou do krajiny
  •  poskytneme Vám informácie o krajine, čo zariadiť pred odchodom, resp. po príchode do krajiny
  • dostanete návod ako si zariadiť britský účet, požiadať o rôzne príspevky (prídavky na deti, daňové bonusy)
  •  poskytneme Vám potrebné kontakty na zamestnávateľa, ubytovacieho agenta
Vaše náklady
  • doprava do Veľkej Británie (poskytujeme asistenciu)
  • ubytovanie
  • vreckové na prvé 2 – 3 týždne
Poplatky
  • Naša spoločnosť Vám poskytne kompletné poradenstvo a príručku ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj poskytovanie všeobecných informácií, ktoré je nutné vybaviť si pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny.
  • Poplatok taktiež zahŕňa administratívu spojenú s vyplnením potrebných formulárov a asistenciu s vybavením ubytovania alebo dopravy do krajiny. Vaše prijatie do zamestnania potvrdí vždy zamestnávateľ zmluvou, ktorú podpíšete v našej kancelárií ešte pred odchodom.
  • Poplatok spoločnosti za služby hradíte po prijatí do zamestnania pri podpise zmlúv, spolu 250 Eur.
Kontakt

PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE KLIKNITE SEM

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na zivotopis@universalconsulting.sk alebo sa bližšie informujte na našich pobočkách.

Pridajte si nás na facebooku a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. FB: Universal Consulting ; Staňte sa našim priateľom.

Uchádzač o prácu, ktorý sa bude uchádzať o služby našej spoločnosti Universal Consulting s.r.o., zaslaním svojho kontaktu, údajov, alebo životopisu, výslovne súhlasí,aby podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení,  použil a spoločnosť Universal Consulting s.r.o. jeho osobné údaje všade tam,kde to osobitný zákon pre spoločnosť Universal Consulting s.r.o. v súvislosti s výkonom jej činnosti výslovne vyžaduje. Pre zadováženie takýchto úkonov občan súhlasí, aby sprostredkovateľ do svojho informačného súboru si takéto údaje zisťoval a ukladal aj ako kópie z  osobných alebo tiež matričných dokladov,pričom tento súhlas je platný až do jeho písomného odvolania. Zároveň uchádzač o prácu súhlasí s Obchodnými podmienkami spoločnosti Universal Consulting

Ubytování

Požadavky na uchazeče

Ostatní

Přihlásit se a odpovědět

E-mail Heslo

Vyplnění našeho CV a zaregistrování Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu Vámi vypracovanbého CV a automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail.

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Přeji si pouze odpovědět bez přihlášení