CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Nabídka práce, nabídky práce brigády v zahraničí - Pracovník skladu pro společnost TNT - práce v Anglii

(ID 1006)

Pracovník skladu pro společnost TNT - práce v Anglii

Velká Británie    CZK / měsíc  ()

pracovní poměr

plný úvazek

praxe

< 1 měsíc/žádná

jazyky

angličtina - mírně pokročilý

Popis práce

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Atherstone, Kingsbury, Lount, Veľká Británia
  • Ponúkaný plat (brutto): 6.70 - 8.00 GBP/hodina
  • Termín nástupu: priebežne každý týždeň
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pravidelne týždenne odchody, dostatok pracovných hodín a zamestnávateľa, s ktorým budete určite spokojní.

Stanete sa súčasťou nadnárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti expresného doručovania a logistiky, ktorá má zastúpenie vo viac ako 200 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 175 000 zamestnancov.

Pracovná náplň:
*príjem zásielok na sklad,
*evidencia prijatých zásielok,
*nakladanie a vykladanie kamiónov a kuriérskych vozidiel,
*triedenie zásielok na základe produktov,
*označovanie zásielok,
*plnenie úloh pridelených priamym nadriadeným,
*udržiavanie poriadku na pracovisku.

Základné informácie o práci:
- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa 5 dní v týždni od pondelka do piatka
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami – za dobré ceny
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň, zadarmo

Hodinová mzda:
- denná zmena: 6,70 GBP brutto/hodina - po odpracovaní 12 týždňov sa mzda zvyšuje na 8,00 GBP brutto/hodina

Iné výhody

- telefonický kontakt so zamestnávateľom ešte pred Vašim vycestovaním
- možnosť dlhodobej práce,
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce,
- príjemná pracovná atmosféra,
- dlhodobá práca,
- pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

TNT je nadnárodnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti expresného doručovania a logistiky, ktorá má zastúpenie vo viac ako 200 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 175 000 zamestnancov.

Spoločnosť v roku 2003 získala medzinárodné ocenenie IiP (Investor in People), v rokoch 2005/2006 štandard ISO 9001 a ISO 14001, v roku 2007 OHSAS 18001.

Ubytování

Požadavky na uchazeče

Ostatní

Přihlásit se a odpovědět

E-mail Heslo

Vyplnění našeho CV a zaregistrování Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu Vámi vypracovanbého CV a automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail.

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Přeji si pouze odpovědět bez přihlášení