CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Diskuze

Nejste přihlášen, některé funkce nebudou přístupné (prohlížení zamčených témat, zakládání témat a vkládání reakcí).
  vytvořeno poslední příspěvky  
Belko Martin = podvodník 10.11.2008, 20:55 0 vstoupit
Chtěl bych varovat před jménem Belko Martin a jeho „agenturou“ KnoflikEU. Jedná se o podvodníka, který se snaží jenom z lidí dostat peníze.
Novy web o praci v Anglii 3.11.2008, 11:41 0 vstoupit
Vznikl novy web o praci v Anglii, kde naleznete nabidku prace a mnohe dalsi vice na www.anglickysen.cz
percon.sk znáte? 19.1.2009, 9:10 0 vstoupit
Máte někdo zkušenosti s touto agenturou ? jiri.vystrcil@email.cz
podvod gritlltd 22.1.2009, 17:21 0 vstoupit
ti ca naleteli prosim pistze podame spolocnu zalobu slovakia-uk@inmail.sk
POZOR NA AGENTURU práce v zahraničí 21.10.2008, 19:44 0 vstoupit
Studenti ze Znojma chtěli práci v Irsku. Přišli o tisíce a zůstali doma Na Třídě Tomáše Bati 87 ve Zlíně sídlí firma, která nabízí zprostředkování práce v zahraničí, ale každou chvíli mění název. V polovině roku se jmenovala Vision of Dreams and Financial Operation National Economy. Prezentuje se na adresách pracevzahranici.eu, ale také na stránkách aupair.cz, brigady.net, prace-anglie.cz a dalších. Stránky mají vyvolat dojem, že firma se zabývá zprostředkováním práce do zahraničí. "Široká nabídka legální práce v zahraničí. S námi je práce ve Velké Británii, Irsku, Německu a Španělsku jistotou," stojí na těchto stránkách. Ve skutečnosti to tak není, o čemž svědčí zástupy podvedených. Balíček za tisíc korun pro jednotlivce Praxe této firmy funguje následovně: po zaregistrování na internetu si u ní objednáte balíček v hodnotě přes tisíc korun pro jednotlivce, pro skupinu i přes osm tisíc korun. Uvedený balíček přijde na dobírku, avšak žádné nabízené pracovní příležitosti v něm nejsou. Jen nabídky dalších služeb. Agentura, jejímž jediným majitelem je zřejmě osmadvacetiletý Tomáš Kadlec, jen přeloží životopis do cizí řeči a podobně. Zkušenosti podvedených klientů jsou zveřejněny na praceprace.blog.cz. "Podle jejich stránek máme 30 dní na vrácení peněz. Poslali jsme tudíž reklamaci v záruční době. Teď se s nimi mailově přeme a přeme," píše jedna z klientek, která za skupinu zaplatila 8 770 korun. Ze Znojma do Irska pracovat neodjeli Podvedena se cítí i skupina studentů ze Znojma, která chtěla nedávno sehnat brigádu v Irsku. Po zaplacení osmi tisíc korun ale obdržela jen obecné informace o pracovních možnostech v této zemi. "Včera jsme telefonovali s údajným reklamním oddělením, kde nám nějaká paní sdělila, že nemáme uzavřenou smlouvu, a tak nic nemůžeme reklamovat. Když jsem chtěl kontakt na pana Kadlece, tak mi jej nedala s tím, že je v zahraničí," řekl MF DNES jeden ze studentů, který nechtěl být jmenován. Kontakt nakonec sehnal na internetu. Mobil Kadlec vzal a řekl mu, že o ničem neví a že vyrábí kachličky. Pak si vzpomněl a sdělil, že se s reklamací mají obrátit na americkou firmu Paramount Enteprises. Kadlec nyní s nikým nekomunikuje. I když na výše zmiňovaných internetových adresách uvádí řadu kontaktů, zůstávají všechny telefony hluché. Ani e-mailem na dotaz MF DNES neodpověděl. Zlínská policie o jeho praktikách ví už z minula. "V minulosti jsme jej již prověřovali," potvrdila mluvčí zlínské policie Jana Bartíková. Na stránkách Kadlec například ukazuje okopírované pohlednice od svých "spokojených" klientů. Očividně je však psal jeden člověk, neboť je na nich všechno písmo stejné. Ministerstvo práce a sociálních věcí upozorňuje, že ne každý může na internetu nabízet práci v zahraničí. "Práci může zprostředkovávat pouze ta agentura práce, která má k této činnosti licenci našeho ministerstva" zní jeho stanovisko. To ovšem uváděná firma ze Zlína nemá.
Praca a ubytovanier v zahranici 10.3.2010, 11:13 8.8.2011, 22:02 0 vstoupit
Ahojte vsetci, ktori sa chystate vyrazit do Londyna za pracou, alebo sa iba zdokonalit na par chvil v jazyku ! Vrelo Vam doporucujem najprv pred vycestovanim si pozhanat este doma vsetky informacie doma prostrednictvom netu, aby ste neisli do Londyna na slepo.Davajte si pozor na ubytovacie agentury.Ubytovanie si v Londyne polahky najdete aj sami, ale je velmi dolezite si vlastne byvanie skontrolovat az osobne a na mieste. Ak idete byvat cez agentury tak musite platit depozit a mesacny najom dopredu. Ak sa ale stane, ze s ubyt. nie ste spokojni, tak mate smolu. Nie je jednoduche ist si hladat vlastne byvanie, lebo ste viazani depozitom a nasledne vypovednou dobou. Takze Vam doporucujem zaplatit si aspon par dni niekde v sukromi a az nasledne si hladat ubytovanie, ktore si sami skontrolujete. Ja som bola ubytovana v sloven. penzione, ktory prevadzkuje jedna pani zo Slovenska, bola som velmi spokojna a nasledne potom som si nasla vhodne ubytovanie,ktore mi vyhovuje. Tu je kontakt na kratkodobe ubytovanie: mial@centrum.sk Ma ceny 15 libier, nie je to byvanie na dlho, ale ak si vsetko sami rychlo vybavite, je to super. Wanda
Práce v Norsku 6.7.2009, 23:39 0 vstoupit
Hledáte práci v Norsku? Navstivte www.norskysen.cz
Práce v zahraničí 6.7.2009, 23:38 30.3.2012, 15:02 0 vstoupit
Hledáte práci v zahraničí? Navšťivte www.pracevzahranici.info
prácička na farmě 7.7.2008, 15:24 0 vstoupit
ahojky, mohl by mi někdo poradit, chtěla bych běhěm těchto prázdnin ještě vycestovat na farmu na jahody. jakou oblast nebo farmu by jste mi doporučili? jeli jste někdo přes ajob? díky
Pracovní příležitosti v Německu 6.8.2011, 14:55 0 vstoupit
Navštívil jsem internetovou stránku germany-jobportal.com a vyplatilo se mi to. Stránka je prostorem setkání pracovníků ze střední a východní evropy a zaměstnavateli z Německa. Bez poplatků nebo prostředníků, stačí po registraci nahrát vlastní CV.
za prací do UK... 31.3.2011, 18:55 26.6.2011, 15:24 3 vstoupit
Ahoj všem. Dostala jsem nabídku na práci v UK, a tak hledám někoho, kdo by měl zájem a jel semnou. Jelo by se v červnu. Jelikož je to normální práce, tak hledám lidi, kteří chtějí vycestovat na rok(i více). Ráda bych někoho, kdo se domluví anglicky a byl by ochotný mi s angličtinou pomáhat. Je jedno jaký věk nebo pohlaví máte. Good by byl někdo z okolí Ostravy, abysme se před odjezdem mohli setkat, ale není to podmínka, jen výhoda =). Takže pokud má někdo zájem, pisněte mi tady maila a já se ozvu. PS: sice se jede až v červnu, ale ráda bych to měla domluvené co nejdříve. Mějte se.