CZENGCOLROGER
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí
vyhledávání

Nabídka práce, nabídky práce brigády v zahraničí - Práce pro mladé pracovníky do Holandska do masozávodu i bez znalosti jazyka

pracovní poměr

plný úvazek

jazyky

angličtina - začátečník

Popis práce

Pro našeho zahraničního partnera hledáme pracovníky do masozávodu v Holandsku - možnost umístění bez praxe i bez znalosti jazyka, kde je preferovaný věk 18 -21 let.

Náplň práce:

různé práce na expedici (balení, etiketování, skenování, vážení aj.)

práce na umývacím oddělení (např. čištění přepravek, nářadí)

pomocné práce při vykošťování masa na lince, nakládání na pás, vybírání kostí, ořezávání a porcování

práce na lince, kde je celoroční teplota okolo 10°C.

Lokalita: Someren, Helmond, Almere, Boxtel, Scherpenzeel…

Nástupy: ihned/dohodou

Nabízíme:

plat: 900 - 1485 euro hrubého měsíčně (po odečtení ubytování a dopravy čistá mzda od 700 a více), možnost přesčasů a příplatků za víkendy a noční směny. 13. plat, 24 dní placené dovolené.

Práce v průměru 36 hod týdně, 5 dní v týdnu + přesčasy, případné soboty.
Zaměstnavatel zajišťuje kompletní pracovní oblečení a obuv.

Ubytování zajištěno v domech a ubytovnách, plně vybavených s kuchyní a soc. zařízením. Nájem 305 eur/měs. Nájem nehradíte předem, hradí ze ze mzdy.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na info@ajob.cz DO PŘEDMĚTU UVEĎTE PRACOVNÍCÍ DO MASOZÁVODU V HOLANDSKU

Ubytování

Požadavky na uchazeče

Ostatní

Přihlásit se a odpovědět

E-mail Heslo

Vyplnění našeho CV a zaregistrování Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu Vámi vypracovanbého CV a automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail.

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Přeji si pouze odpovědět bez přihlášení